Київстар: +38 097 696 24 09


Vodafone:  +38 050 507 23 34

ДСП шліфована

Що потрібно знати про ДСП


 Деревостружкова плита - листовий матеріал, виготовлений шляхом гарячого пресування деревних частинок, змішаних з речовиною. В якості сполучення застосовують сечовини-формальдегідні, фенол-формальдегідні та інші смоли. Деревостружкові плити доводяться до номінальних розмірів шляхом шліфування. Сировиною для деревостружкових плит служать: 
стружка, що отримується в стругальному виробництві
відходи лісопильного виробництва: рейки, Обапіл та обрізки після оторцовки дощок і т.д.; 
спеціально рубана тріска. 

Плита ДСП позбавлена таких недоліків, притаманних деревині, як сучки, внутрішні порожнечі і тріщини. До важливих переваг плити ДСП відноситься висока міцність, твердість, однорідність, легкість в обробці, здатність міцно утримувати цвяхи і шурупи. Ще одна перевага ДСП - має низьку ціну. Саме тому ДСП - самий широко використовуваний матеріал для меблів економ-класу; велика частина офісних меблів виробляються саме із ДСП. Для кухонь і ванн використовується спеціальний вид ДСП - з підвищеною вологостійкістю. 

Клас емісії формальдегіду в ДСП 

Клас емісії показує допустиме ГОСТ 10632-89 вміст вільного формальдегіду в 100 грамах абсолютно сухої плити. Існують два класи емісії: Е1 (до 10 мг), Е2 (10-30 мг). Виготовлення плити з великим вмістом формальдегіду неприпустимо. 

Існує два види ДСП: Е1 і Е2. Е1 відрізняється більшою екологічною чистотою, показник емісії формальдегіду у неї помітно нижче. А ось Е2 забороняється використовувати у виробництві дитячих меблів: робіть висновки. 
Деревостружкові плити широко застосовуються в меблевій промисловості, в обробних і будівельних роботах.